szóstak 1684, Królewiec
MonetyDawne
zobacz inne produktyZobacz aukcje tego sprzedającego
Niemcy, Brandenburgia-Prusy, Fryderyk Wilhelm, szóstak 1684, Królewiec; obiegowy stan zachowania, patyna.
Srebro, ORYGINALNA MONETA ze zdjęć:
Ilość: 1
Stan:
3
Nr pozycji: 1496710
Cena: 85 zł
+ Do koszyka