szeląg 1592, Ryga
MonetyDawne
zobacz inne produkty
Polska, Zygmunt III Waza, szeląg 1592, Ryga; rzadszy rocznik, ładny stan zachowania, lekki połysk w tle i patyna.
Srebro, ORYGINALNA MONETA ze zdjęć:
URLOP
od 21.04
do 20.05
Wysyłki będę rezalizowane, jednak mogą występować opóźnienia.
Ilość: 1
Stan:
3+
Nr pozycji: 1484127
Cena: 210 zł
+ Do koszyka